Výběr nevšedních vědeckých teorii

Návody

Výběr zajímavých návodů k výrobě...


Návody, typy a triky

Neviditelný školní tahák

Publikováno

školní tahák

Na školní tahák budete potřebovat černé tričko s dlouhým rukávem a taktéž černou košili s dlouhým rukávem, které můžete také zakoupit levně v každém second hand za pár desítek korun. V papírnictví si koupíte průhlednou fólii, na kterou se dá tisknout buď pro inkoustový nebo laserový tisk.

Vytisknete si školní tahák na tuto průhlednou fólii čeným písmem a vložte fólii s tahákem na ruku mezi černé tričko a černou košlili. Poté si vystřihněte z černého papíru náramek a na tento náramek přilepte vodorovně bílý proužek papíru o šířce na jeden až dva řádky vytištěného taháku.


Náramek musí být těsný tak, že když otáčíte rukou otáčí se náramek spolu s rukou. Náramek bude hned pod průhlednou fólii a písmena budou vidět jen když na ně nanočíte bílý proužek, který je na náramku. Košile se vám protáčet nebude jen náramek pod košilí a folií protože je na ruce pevně přichycen. Viditelnost taháku respektive viditelnost jednotlivých řádků tak budete ovlivňovat natočením ruky. Při výběru černé košile nezapomeňte koupit takovou, která je dostatečně průhledná, tričko už průhledné naopak nebude.

  • Kategorie: škola
  • více... o školách
  • Hodnocení 95%


Archív zajímavostí